Doprava zdarma pre objednávky nad 40€

Vrátenie Tovaru

Nepoškodený a nepoužívaný tovar v originálnom obale si môžeš vymeniť za iný tovar až do 30 dní od doručenia. Odporúčame ti tovar skúšať len v domácom prostredí, aby nedošlo k poškodeniu. Spodné prádlo a plavky prosíme skúšať iba na vlastnom spodnom prádle.

V prípade vrátenia tovaru v predĺženej 30 dňovej lehote, tovar musí obsahovať nepoškodený obal, originál visačky a nesmie byť používaný ani inak znehodnotený.

Viac informácií o vrátení tovaru v predĺženej lehote nájdete v našich Obchodných podmienkach.

Ako postupovať pri vrátení tovaru?

V prípade vrátenia tovaru je potrebné vyplniť formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy formou e-mailovej správy ktorý obsahuje nasledovné údaje:

  • Číslo objednávky
  • Dátum Objednávky
  • Popis vráteného tovaru
  • Preferovaný spôsob vybavenia reklamácie (výmena tovaru, vrátenie peňazí)
  • V prípade vrátenia peňazí ak nieje uvedené inak (IBAN účtu) bude čiastka vrátená na platobnú kartu ktorou bola objednávka zaplatená
  • Faktúra

Odstúpenie od kúpnej zmluvy spolu s priloženou elektronickou faktúrou zašlite e-mailom na info@lovessie.com

Kto znáša náklady na poštovné v rámci vrátenia / reklamácie tovaru?

V prípade ak dodaný tovar splňoval všetky podmienky v objednávke (veľkosť, model, farba) a nebol nijak poškodený znáša náklady na vrátenie kupujúci.

Prihlás sa na odber noviniek

Chceš 10% zľavu na svoju prvú objednávku? Prihlás sa, a dozvieš sa v predstihu o našich najnovších dropoch, novinkách a exkluzívnych zľavách.

Odoslaním tohto formulára súhlasíš s našou Ochranou osobných údajov a s príjmaním marketingových správ. Odber môžeš kedykoľvek zrušiť.